خانه سخن سردبیر عقبه تئوریک

عقبه تئوریک

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,612

IMG_20151007_192821

عقبه تئوریک

عقبه تئوریک تکفیرهای داعش بر گرفته از تفکر شیطان در مقابل دین و رحمانیت اسلام است بنحوی که منطق و تفکر داعش و تکفیریها علیه تمامی فلسفه و بعثت انبیاء الهی قرار گرفته است از سویی دقیقا همان کاری را می کنند که رژیم اسرائیل خواهان آن است. آنها از نام اسلام برای جنایتشان علیه شیعه، سنی و اسلام استفاده می کنند.

انتهای اعمال تروریستی و راهبرد این تفکر طوری مهندسی و طراحی شده است که اگر بکُشند به نفع اسرائیل است، اگر بمیرند به نفع اسرائیل است و اگر بمانند به نفع اسرائیل است. تفکر داعشی رباط های قاتلی هستند که توسط شیوخ فاسد عربستان و قطر و با مدیریت آمریکا و اسرائیل و سلطه گران اروپایی اختراع شده اند.

آمریکا و صهیونیزم جهانی در قالب اردوگاه نظام سلطه یازده سپتامبر همیشگی به وجود آورده اند تا بعنوان حربه و دست آویزی قوی با اجماع جهانی و از سر سلطه بر غرب آسیا جلوی نفوذ و گسترش دین مبین اسلام را در دنیا بگیرند. نظام سلطه با طراحی و مدیریت جنگ های نیابتی هزینه جنگ با دشمنان خودشان را بین کشورهای مسلمان و از سرمایه آنان هزینه و با جنگ های مداوم باعث عقب ‌ماندگی، غارت هویت و چپاول ثروت آنان خواهند شد.

تفکر سلفی تکفیری با حمایت وهابیت حجاز برای مقابله با انقلاب اسلامی و جلوگیری از گسترش و نفوذ فرهنگ مقاومت بوجود آمده و سایر حامیان منطقه ای آنان از جمله آقای اردوغان نیز در پس کودتای اخیر بلاشک فهمیده است که نمی تواند با تکیه بر گروه های تروریستی تکفیری  به رویای احیای حکومت عثمانی برسد و این رویا سرابی بیش نیست و با استفاده از جهل جماعتی تهی مغز نمی توانند اراده خودشان را بر مردم مسلمان منطقه تحمیل نمایند.

کشور های سوریه و عراق گورستانی خونین از فتوای تعصبات شیوخ فاسد عرب و نو عثمانیسم های ترکیه شده است. دلارهای نفتی، عناد و حماقت که تنها سلاح آنان است دیگر نمی تواند رویای رهبری جهان اسلام را برای ریاض و یا ترکیه برآورده کند.

وسواس شدید ائتلاف عبری عربی با پشتیبانی اردوگاه نظام سلظه در قبال ایران نشان از ترس و نفرت آنها نسبت به پیشرفت ایران و پس رفت خودشان است. کشورهای عربی و قطره ای منطقه باید بپذیرند که نه از بُعد تاریخی و تمدنی و نه از بُعد سیاسی در حد ایران نیستند، انقلاب اسلامی ایران انقلابی سی و هفت ساله است که عمری هزار و چهارصد ساله دارد و جز پیشرفت و سربلندی نمی شناسد.

کشورهای عربی منطقه باید بدانند که آمریکا و هم پیمانان او به دنبال مدیریت تنش در منطقه به نفع خودشان به گونه‌ای هستند که هزینه‌های خودشان را کاهش و متقابلا هزینه های جبهه مقاومت را افزایش دهند.

هوشنگ حمزه نژاد

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • معتادان آمار هم ندارند

  معتادان آمار هم ندارند در هفته سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، سخنگوی ستاد اعلام کرد که…
 • جامعه در ورطه خیانت

  جامعه در ورطه خیانت جامعه در ورطه خیانت/لازمه نگرش متفاوت بر تغییر سبک زندگی این روز‌ها یک…
 • ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی

  ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی اکنون فصل غوره و آبگیری آن است. ما نیز تصمیم گرفتیم در این بخش …
مطالب بیشتر از این نویسنده هوشنگ نیوز
 • زنده باد ایران بزرگ

      زنده باد ایران بزرگ دیشب (شب گذشته) مادرم فلک ناز پس از مدتها سفر به باغ بهش…
 • چرا طلاق

  چرا طلاق نگاهی کوتاه به آمار ثبت طلاق و ازدواج، مراجعه برای طلاق به محاکم و به سرانجام نرس…
 • آخر جاده

  آخر جاده حکایت و مواضع این روزهای بعضی اشخاص را نسبت به ولایت مطلقه فقیه و انتخابات پیش رو…
بارگذاری بیشتر در سخن سردبیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

معتادان آمار هم ندارند

معتادان آمار هم ندارند در هفته سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، سخنگوی ستاد اعلام کرد که…