خانه سخن سردبیر شلیک به شهدا

شلیک به شهدا

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,780

IMG_20151012_115317

شلیک به شهدا

سلام بر گریبانهای چاک خورده، سلام بر لبهای خشکیده، سلام بر جانهای بلا رسیده، سلام بر روحهای ربوده شده، سلام بر بدنهای برهنه، سلام بر خونهای جاری شده، سلام بر اعضای قطعه قطعه شده، سلام بر سرهای به نیزه رفته…سلام بر شیر خوار کوچک، سلام بر بدنهای عریان، سلام بر به خاک افتادگان در بیابانها، سلام بر دور افتاد گان از وطن، سلام بر دفن شدگان بی کفن، سلام بر سرهای جدا افتاده از بدن…سلام بر آن که پیمانش شکسته شد و حرمتش شکسته شد و به ستم خونش ریخته شد و با خون جراحتهایش غسل داده شد…سلام بر آن کس که سرش از قفا بریده شد…شاهرگش بریده شد…بی یار ماند…سلام بر محاسن بخون خضاب شده، سلام بر گونه خاک آلوده، سلام بر بدن عریان، سلام بر دندان به چوب خیزران نواخته شده…
کجائید ای شهدا؟ کجائید که بیائید و ببینید که بیقرار شده ایم از دوری شما، کجائید که بیائید که یادتان دارد از دلهای خیلی ها می رود؟ کجائید که ببینید بی مهری آنها به شهید و شهادت تا مرز شلیک به خون پاکتان رسیده است.
حالا که به شهدا شلیک کرده اید به لحظه نفرین ثارالله نزدیک شده اید، صدای شلیک مرگ را به قلب سیاهتان که حق الناس کرده و می کنید به دست خدا خواهید شنید که “یدالله فوق ایدیهم” است.
شهدا کجائید که استانداری در کشور امام زمان و ام القرای اسلام مدعی شده به علت نگرانی از «عدم استقبال» و «هم استانی نبودن شهدای گمنام تفحص شده» از برگزاری مراسم تشییع پیکرتان تا موعود پس از انتخابات خودداری شود.
آنها نمی دانند تربت پاک شهدا، مشعر الحرام حاجیان است. شهدا بیایید…و از کوچه پس کوچه های شهر نشان از مرد و مردانگی بپرسید؟ شهدا آنان نمی دانند نخل ها آزاده و سر بلندند و رودخانه ها همچنان جاری و خروشانند. آنان نمی دانند اگر ایران هنوز هم ایران است به خاطر خون های مطهری است که بر خاکش جاری شده . پس ای ایران، همیشه ایران بمان.
شهید چه فرق می کند امروز به خاک برسی یا فردا؟ زیرا اینان نمی دانند و شاید نمی فهمند که فرش زیر پایت بال فرشتگان و آسمانت بهشت خداست. آنها نمی فهمند که بهشتیان رشک می برند بر تربت پاک شهید. شهدا انتخابات را پیش رو داریم، می خواهم رای بدهم از خون ریخته تو بر خاک شرم دارم. چفیه ام را به دوش می افکنم، به یاد عشق بازی هایت به پیروان و مریدان ولایت رای خواهم داد، چه ناسپاس هستند آنها که چشم بر خون َشما بسته اند و تنها به یادی از شما اکتفا می کنند و راهتان را فراموش کرده اند. آنها حق الناس کرده اند. خدایا ما مانده ایم و هزاران دین نپرداخته به شهدا. خدایا کجا هستند مفسران”حق الناس”؟!.

هوشنگ حمزه نژاد

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • معتادان آمار هم ندارند

  معتادان آمار هم ندارند در هفته سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، سخنگوی ستاد اعلام کرد که…
 • جامعه در ورطه خیانت

  جامعه در ورطه خیانت جامعه در ورطه خیانت/لازمه نگرش متفاوت بر تغییر سبک زندگی این روز‌ها یک…
 • ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی

  ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی اکنون فصل غوره و آبگیری آن است. ما نیز تصمیم گرفتیم در این بخش …
مطالب بیشتر از این نویسنده هوشنگ نیوز
 • زنده باد ایران بزرگ

      زنده باد ایران بزرگ دیشب (شب گذشته) مادرم فلک ناز پس از مدتها سفر به باغ بهش…
 • چرا طلاق

  چرا طلاق نگاهی کوتاه به آمار ثبت طلاق و ازدواج، مراجعه برای طلاق به محاکم و به سرانجام نرس…
 • آخر جاده

  آخر جاده حکایت و مواضع این روزهای بعضی اشخاص را نسبت به ولایت مطلقه فقیه و انتخابات پیش رو…
بارگذاری بیشتر در سخن سردبیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

معتادان آمار هم ندارند

معتادان آمار هم ندارند در هفته سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، سخنگوی ستاد اعلام کرد که…