خانه اخبار رفسنجان عظمت ایران ناشی از تدبیر رهبری است

عظمت ایران ناشی از تدبیر رهبری است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,784

3814473_451

عظمت ایران ناشی از تدبیر رهبری است/بر دشمنان اشراف کامل داریم

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر این‌که «عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ناشی از تدبیر رهبری است» گفت: امروز ما بر دشمنان اشراف کامل داریم و بر امنیت کشور خود مسلط هستیم.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار رمضان شریف شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم در حسینیه ثارالله رفسنجان با تقدیر از برگزارکنندگان این یادواره، اظهار کرد: همه ملت‌ و امت اسلامی مدیون خون شهدا هستند. شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) عنوان زیبایی دارند چرا که اگر زینب نبود، کربلا در کربلا می‌ماند و برای قرون متمادی از این درس بزرگ عاشورا محروم می‌ماندیم.

وی با بیان این‌که «جایگاه حضرت زینب(س) و نقشی که در ماندگاری حماسه عاشورا داشت بر کسی پوشیده نیست» افزود: مگر مسلمانان می‌توانند تصور کنند که دست و پای حرامیان به بارگاه حضرت زینب(س) برسد چه برسد به اینکه بخواهند ادعا کنند که آن را تخریب کنند مگر فرزندان روح الله و فرزندان امام خامنه‌ای مرده‌اند که آنها به حرم آن حضرت تجاوز کنند.

وحشت آمریکا و اسرائیل از بیداری اسلامی

وی تصریح کرد: به دنبال پیروزی‌هایی که امت اسلامی در به انزوا کشیدن رژیم اسرائیل و مچاله کردن صهیونیسم داشت، در پنج سال قبل اسرائیلی‌ها و آمریکائی‌ها به شدت از جریان بیداری اسلامی به وحشت افتادند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در جنگ‌های ۳۲روزه، ۲۱ روزه و ۵۱ روزه که اسرائیل با حماس و حزب الله لبنان داشت، اسرائیل به سیاستمدار معروف آمریکایی‌ها گفت اگر یک روز دیگر بعد از جنگ ۵۱ روزه با حماس و حزب الله بجنگیم کار ما تمام است و از صفحه روزگار محو خواهیم شد.

شریف خاطرنشان کرد: در جواب، سیاستمدار آمریکایی آن‌ها را تشویق به خویشتنداری کرد و فتنه عمیق قومی مذهبی را به جغرافیای مسلمانان به‌عنوان نقشه راه جلوی آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داد.

وی در ادامه گفت: آنها به بهانه اینکه رژیم حاکم بر سوریه حقوق مردم را رعایت نمی‌کند و برای انتقام‌گیری از بیداری اسلامی در مصر و تونس تلاش کردند تروریست‌های تکفیری از سراسر دنیا را به سمت جغرافیای محبوب خط مقدم جبهه مقاومت یعنی سوریه سرازیر کنند.

خیال می کردند بشار اسد ۶ ماه دوام می‌آورد

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: تروریست‌های تا دندان مسلح، از کشورهای اروپایی، آفریقایی و عربی بالغ بر ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر با تشکیل لشکر مضحک برای مردم سوریه انقلاب کردند.

وی افزود: آنها با سرمستی و شتابی که برای سرنگونی دولت سوریه و پیروزی بر ارتش سوریه داشتند مدعی بودند که رژیم بشار اسد ۳ تا ۶ ماه دوام می‌آورد.

شریف ادامه داد: چهار سال قبل رهبر انقلاب اسلامی در حرم امام راحل(ره)، در منظر میلیون‌ها نفر بیننده که تک تک واژه‌های ایشان را تعدیل و تفسیر می‌کنند با صراحت، حکمت و شجاعت که نشان از دوراندیشی ایشان است فرمودند «اشتباه می‌کنید، دولت و ملت سوریه می‌تواند از خودش دفاع کند، شما در سرزمین خط مقاومت سوریه راه به‌ جایی نخواهید برد» و اکنون از بیانات ایشان چند سال می‌گذرد.

این مسئول گفت: سه سال قبل نیز رهبر فرزانه انقلاب خطاب به اروپایی‌ها و فرانسوی‌ها فرمودند شما کسانی را برای جنگ با مردم سوریه تجهیز می‌کنید تا آنها را بکشند که روزی سر از کشور خودتان در می‌آورند و حوادث اخیر در فرانسه گواه این مطلب بود.

عظمت نظام ناشی از تدبیر رهبری است

مسئول روابط عمومی کل سپاه با تأکید بر این‌که «عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ناشی از تدبیر رهبری است» اظهار کرد: امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی جنگ را اداره کردند و آمریکایی‌ها را منکوب و طرفداران آنها را در منطقه ذلیل و خوار کردند، امروز رهبر معظم انقلاب پا جای پای امام راحل گذاشته‌اند و فرمودند «کلام و راه امام راه ماست»، این درایت سبب شده هیچ دشمنی نتواند نگاه چپ به این کشور داشته باشد.

شریف با بیان این‌که «دنیای استکبار از نداشتن رهبری متدین، عاقل، مدیر و مدبر که متکی به اراده الهی است، رنج می‌برد» خاطرنشان کرد: امروز ارتشی کاریکاتوری به اسم عربستان را به جان مردم مسلمان یمن انداختند و به کشتار هزاران کودک و زن بی‌گناه پرداختند، اما چیزی نصیبشان نشده و این امر ناشی از وجود رهبران جاهل و جاه‌طلب سعودی است که فکر می‌کردند با بمباران می‌توانند سرنوشت یک ملت را مشخص کنند اما گروهی جوان با الهام گرفتن از دفاع مقدس جلوی این ارتش ایستادند و عربستانی‌ها به روز سیاه نشسته‌اند و نمی‌دانند با چه رویی پای خود را از خاک یمن بیرون کنند.

وی گفت: امروز در اروپا که امنیت خود را به رخ دنیا می‌کشند می‌بینیم در فرانسه دولت این کشور با دلهره و اضطراب به‌ سر می‌برد.

داعش همدست صهیونیست‌هاست

شریف طراحی دشمنان علیه مسلمانان را طراحی مشترک صهیونیست‌ها و داعش دانست و یادآور شد: آنها در سوریه بیش از ۵ سال است که دروازه‌های سوریه را می‌کوبند و در عراق جنایات هولناک انجام می‌دهند اما اراده خداوند بر این است که کسانی که ظلم می‌کنند حتما محکوم به شکست‌اند.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به همدستی داعش و رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن شماره یک مسلمانان که حدود ۷۰ سال سابقه دشمنی این رژیم جعلی با مسلمانان وجود دارد، تصریح کرد: اینجاست که ارزش خون شهدا و دفاع از حرم ائمه در عرق و سوریه را می‌فهمیم، شهدایی در سوریه در عین گمنامی به شهادت رسیدند و اجر آنها را حضرت زینب (س) خواهد داد و ما شرمنده پدران، مادران و خانواده آنها هستیم.

شریف با اشاره به شهادت شهید همدانی، سردار شهید جمالی، بادپا، الله‌دادی و … در سوریه، تصریح کرد: آنها گوهر‌های نابی بودند که هر کدام منشأ یک تحول در زمان جنگ بودند و منشأ تعیین سرنوشت یک استراتژی در سوریه بودند.

وی تأکید کرد: آمریکایی‌ها به صراحت گفتند که در عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و کشورهای اسلامی، از مکتب امام راحل(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی، تدابیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و استقامت ملت ایران و شجاعت فرزندان این سرزمین شکست خورده‌ایم و به درستی که شکست خورده‌اند.

وی افزود: خدا را شاکریم به ملت و فرزندان این سرزمین رهبری با عزت عطا کرده و اینها ناشی از اراده خداوند است.

شهادت سردار سلیمانی اوج آرزوی صهیونیست‌ها

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران اظهار کرد: امام راحل(ره) به رزمندگان دوران دفاع مقدس فرمودند شما موظفید کارتان را انجام دهید شکست و پیروزی در جایی دیگر رقم می‌خورد، این بدین معناست که ما در دفاع مقدس با دست خالی اما با اراده‌ای عظیم شرکت کردیم.

وی با بیان این‌که «حزب بعث عراق و دشمنان، در دوران دفاع مقدس دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و اقشار مختلف را در کشور به شهادت رساندند» بیان کرد: اکنون فرزندان ما کجا هستند و ژنرال‌های آموزش‌دیده بعث کجا قرار دارند و تاریخ چه قضاوتی نسبت به آن‌ها خواهد داشت.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: رژیم صهیونیستی دلخوش به این است که بعد از هواپیمای روسی و حرکت در فرانسه به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند، این دولت‌های سردرگم نمی‌دانند چه بکنند، عرب‌هایی که کمربند انتحاری می‌بندند و برای کشتن مسلمانان و انفجار مساجد ورود می‌کنند، جاهل هستند.

شریف خاطرنشان کرد: پس از بمب‌گذاری در فرانسه، یک سایت معروف اسرائیلی اعلام کرده که کاروانی از سرداران سپاه در حلب بمباران شده که سردار سلیمانی هم در بین آن‌ها بوده است، این نشان می‌دهد شهادت سردار سلیمانی اوج آرزوی صهیونیست‌هاست که سخت دچار اشتباه شده‌اند.

پمپاژ همه ناامنی‌ها از سوی رژیم صهیونیستی

شریف با بیان این‌که روس‌ها به‌صورت رسمی حرف دولت جمهوری اسلامی ایران را پذیرفتند و گفتند، «رهبر انقلاب ایران درست تشخیص داده که مشکل از کجاست» تصریح کرد: اروپا و حامیان آنها گروه‌های تروریستی متوجه خطای راهبردی خواهند شد و همه طراحی‌های بزرگ و کوچک علیه مسلمانان و پمپاژ همه ناامنی‌ها و بحران‌ها زیر سر رژیم صهیونیستی است.

وی اظهار کرد: امام راحل(ره) توجه همه مسلمانان را به سمت دشمن مشترک معطوف کردند و روز قدس را نام‌گذاری کردند، رهبر ما هم مصمم هستند که اسرائیل نابود شود.

بر دشمنان اشراف داریم

مسئول روابط عمومی سپاه تصریح کرد: ۳۷ سال است که نصرت الهی و امدادهای غیبی را پشت سر امت می‌بینیم، بر دشمنان اشراف کامل داریم و بر امنیت کشور خود مسلط هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ما به مسائل حاشیه‌ای دامن نمی‌زنیم و تا زمانی که به ملت خدمت کنیم پیروزی از آن ما است.

خالصانه و صادقانه از رهبر انقلاب اطاعت می‌کنیم

وی تصریح کرد: رهبر انقلاب فرمودند: «روح امید را در ملت بدمید» تهدیدهایی که موجب خالی شدن دل ملت می‌شود تأسف‌بار است، ما به داشته‌هایمان افتخار می‌کنیم و خالصانه و صادقانه از رهبر انقلاب اطاعت می‌کنیم.

شریف بیان کرد: دولت‌هایی که روی کار می‌آیند زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند ممکن است ضعف‌هایی داشته باشند اما با نگاه مثبت باید خوبی‌ها را دید و انتقاد را صادقانه گفت، مردم ما صاحب انقلاب هستند و رضایت مردم شرط است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: رهبر انقلاب با مردم شفاف و بدون واسطه سخن می‌گویند، در فتنه ۸۸ ایشان مستقیم با مردم سخن گفتند و روشنگری کردند، مردم هم گوش به‌ فرمان رهبر، فتنه بزرگ را خنثی کردند.

شریف تأکید کرد: تا زمانی که از رهبر و امام مسلمانان حمایت می‌کنیم پیروزی از آن ما است اگر امروز دولت‌های بزرگ برای مذاکره هسته‌ای با ایران پشت میز می‌نشینند به خاطر قدرت انقلاب اسلامی است لذا آن چیزی که مایه پیروزی ماست حمایت از رهبری فقیه و دوراندیش است.

وی در پایان گفت: از رفتارهای انقلاب و مبارزات آن درس‌های زیادی گرفتیم که باید آن را پلکانی برای پیشرفت‌های بعدی قرار دهیم.

 • معتادان آمار هم ندارند

  معتادان آمار هم ندارند در هفته سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، سخنگوی ستاد اعلام کرد که…
 • جامعه در ورطه خیانت

  جامعه در ورطه خیانت جامعه در ورطه خیانت/لازمه نگرش متفاوت بر تغییر سبک زندگی این روز‌ها یک…
 • ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی

  ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی اکنون فصل غوره و آبگیری آن است. ما نیز تصمیم گرفتیم در این بخش …
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • معتادان آمار هم ندارند

  معتادان آمار هم ندارند در هفته سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، سخنگوی ستاد اعلام کرد که…
 • جامعه در ورطه خیانت

  جامعه در ورطه خیانت جامعه در ورطه خیانت/لازمه نگرش متفاوت بر تغییر سبک زندگی این روز‌ها یک…
 • ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی

  ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی اکنون فصل غوره و آبگیری آن است. ما نیز تصمیم گرفتیم در این بخش …
مطالب بیشتر از این نویسنده هوشنگ نیوز
بارگذاری بیشتر در اخبار رفسنجان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

معتادان آمار هم ندارند

معتادان آمار هم ندارند در هفته سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، سخنگوی ستاد اعلام کرد که…