خانه حوادث وحید معروف به “وحید دالتون”

وحید معروف به “وحید دالتون”

0 ثانیه خوانده شده
0
0
3,421

images

وحید معروف به “وحید دالتون”

به گزارش عصرامروز به نقل از ایسنا، سرهنگ حجت اله مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این‌باره گفت: در ساعت ۲۱ روز دهم اسفند ماه امسال در پی شکایت تعدای از شهروندان مبنی بر اینکه از سوی یکی از اراذل و اوباش محله فلاح تهران به نام وحید معروف به “وحید دالتون” مورد تهدید قرار گرفته اند پرونده ایی در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در جریان رسیدگی به این پرونده ماموران متوجه شدند که متهم از افراد شرور منطقه است و جرایمی چون شرارت،مزاحمت برای نوامیس،عربده کشی،قمه کشی، تخریب عمدی اموال عمومی و خصوصی و تهدید به اسید پاشی و کشتن با اسلحه یکی از شکات را در پرونده دارد، گفت:‌با توجه به حسایت موضوع و پیگیرهای ویژه سلسله مراتب فرماندهی مبنی بر دستگیری سریع فرد مورد نظر اکیپی متشکله از ماموران تخصصی این یگان به مدت ۱۰روز برای دستگیری وی در سطح منطقه ابوذر فعال شد.

رییس کلانتری ۱۶۱ابوذر با اشاره به اقدامات ماموران برای دستگیری این فرد، گفت:‌ سرانجام با استفاده از شیوه‌های پلیسی درحالی که متهم با یک دستگاه خودروی پراید در یکی از خیابان‌های محله ابوذر در حال تردد بود، مورد شناسایی قرار گرفت اما این فرد بلافاصله شروع به درگیری و تمرد نسبت به ماموران و به عربده کشی و جوسازی کرد.

مرادی با اشاره به شرب خمر متهم در زمان دستگیری اضافه کرد:‌ وی هنگامی که حلقه محاصره ماموران را برخود تنگ‌تر دید شروع به خودزنی و تخریب خودروهای پارک شده کرد و در این راستا یکدستگاه پژو ۲۰۶ پارک شده را نیز تخریب کرد و پس از آن چون از حالت طبیعی خارج شده بوده به زمین برخورد کرده و از ناحیه بینی دچار مصدومیت و خون ریزی شد.

وی با بیان اینکه با کمک دیگر ماموران این فرد مهار و دستگیر شد، گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری از خودروی توقیفی وی نیز یک بطری حاوی مقادیری مشروبات الکلی و مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط شد.

به گفته رییس کلانتری ۱۶۱ ابوذر متهم پس از انتقال به کلانتری برای تست الکل به پزشکی قانونبی منتقل شد که جواب تست الکل وی مثبت اعلام شد و در نهایت برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
  • معتادان آمار هم ندارند

    معتادان آمار هم ندارند در هفته سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، سخنگوی ستاد اعلام کرد که…
  • جامعه در ورطه خیانت

    جامعه در ورطه خیانت جامعه در ورطه خیانت/لازمه نگرش متفاوت بر تغییر سبک زندگی این روز‌ها یک…
  • ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی

    ۱۰ خاصیت آبغوره در طب سنتی اکنون فصل غوره و آبگیری آن است. ما نیز تصمیم گرفتیم در این بخش …
مطالب بیشتر از این نویسنده هوشنگ نیوز
بارگذاری بیشتر در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

معتادان آمار هم ندارند

معتادان آمار هم ندارند در هفته سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، سخنگوی ستاد اعلام کرد که…